صدف سیر
جستجوی تور: 

صدور گواهینامه بین المللیبه هر نقطه از جهان سفر می کنید، گواهینامه بین المللی خود را به همراه داشته باشید . . . مدرک رانندگی بین المللی یا گواهینامه بین المللی رانندگی صادره توسط اتحادیه جهانی اتومبیلرانی ترجمه ای رسمی از گواهینامه محلی یا ملی شماست که به صاحبان وسایل نقلیه این امکان را می دهد تا با خیالی آسوده در کشور های مختلف، با زبان های مختلف رانندگی کنند. این گواهینامه بین المللی در صورتی معتبر می باشد که گواهینامه ملی معتبرخود را نیز به همراه داشته باشد. همچنین گواهینامه بین المللی موید این موضوع است که شما دارنده یک گواهینامه معتبر از کشور خودتان هستید لذا ضروریست هنگام رانندگی گواهینامه معتبر ملی خود را نیز به همراه داشته باشید . گواهینامه های بین المللی بر اساس قوانین ترافیک جاده ای مصوب سالهای 1923و 1943و 1949و 1968 سازمان ملل که استاندارهای خاصی را برای اجازه رانندگی بین المللی تعریف نموده اند صادر می گردند.

مدارک مورد نیاز جهت صدور گواهی نامه بین المللی :

-اصل گواهینامه ایرانی معتبر
-گواهی نامه ی بین المللی قبلی
-اصل و یا کپی پاسپورت
- اصل و یا کپی کارت ملی
-کپی شناسنامه (چنانچه دارای توضیحات باشد همراه با کپی توضیحات )
-دو قطعه عکس 4*3 ( تمام رخ _ بانوان همراه با حجاب کامل اسلامی _ عکس های با کلاه و یونیفرم های ارگانی یا سازمانی پذیرفته نیست .)
-تکمیل فرم درخواست
نکات مهم :
• گواهی نامه ی صادر شده در بیش از 160 کشور جهان معتبر می باشد از جمله : امارات متحده عربی – ترکیه – هندوستان – ارمنستان – تایلند – سوریه – لبنان – مالزی – سنگاپور – اسپانیا – ایتالیا – ایالات متحده امریکا – المان فرانسه – کانادا – مصر – افغانستان – پاکستان و .......
• گواهی نامه ی بین المللی د رکلیه کشورهای طرف قرارداد به غیر از محل صدور جهت رانندگی با خودروهایی که پایه آن در صفحه آخر گواهی نامه درج گردیده به مدت یکسال از تاریخ صدور معتبر میباشد. بدیهی است صدور گاهی نامه ی بین المللی به هیچ وجه بر تعهدات دارنده در خصوص رعایت کامل قوانین و مقررات جاری بر اقامت یا انجام کار در کشور مقصد تاثیر نخواهد داشت .


آژانس مسافرتی صدف سیر