صدف سیر
جستجوی تور: 

رسیدگی به شکایات

1. از طریق سایت

1.1 ابتدا وارد سایت شوید. سپس وارد قسمت تماس با ما و نظر سنجی مسافران شده،فرم نظر خواهی را تکمیل کرده وآنرا برای شرکت ارسال نماید.
1.2 در صورت وجود شکواییه فرمت رسیدگی به شکایت مشتریان - پایین همین صفحه - را دانلود کرده وپس از تکمیل، آنرا برای شرکت ارسال نمایید. کد پستی شرکت :1587698413
(لطفاً اطلاعات بصورت مختصر ومفید جهت تسریع در رسیدگی به شکواییه درفرمت ارائه داده شده درج گردد).
1.3 مسئول مربوطه پس از دریافت فرمهای مربوطه وپس از مطلع ساختن شما ودریافت اطلاعات تکمیلی، روند پیگیری به شکواییه شما را آغاز میکند. وطی دوره های زمانی (هر دو هفته) شما را در جریان پیشرفت امور مربوطه قرار می دهد.ولی خواهشمند است با دریافت کد رهگیری از مسئول مربوطه شما هم پیگیری لازم را بعمل آورید.
1.4 در صورت نیاز وصلاحدید شرکت در روند رسیدگی به شکوایه شما ،لطفاً در جلساتی که بدین منظور در نظر گرفته شده است حضور بهم رسانید.
1.5 در صورت نیاز به مدارکی که دال بر شکوایه شما باشد ،لطفاً آنها را تهیه وبه آژانس طرف قرارداد ارائه دهید.
1.6 روند پیگیریهای شرکت تا زمان به جواب رسیدن شکواییه ادامه داردودر نهایت نتیجه به شما ،آژانس طرف قرارداد ودیگر ذینفعان اعلام می گردد.
1.7 در پایان در صورت صحت شکواییه ، با شما تماس گرفته تا جهت دریافت تعهدات مربوطه اقدامات لازم صورت گیرد.لطفاً همکاری لازم را به عمل آورید.


2. چنانچه از طریق SMS ،Email،تلفن باشد ،مسئول مربوطه بلافاصله پس از دریافت شکوایه ودرج اطلاعات لازم در فرمت مربوطه ،شکوایه شما را تنظیم کرده و پس از اطلاع رسانی به شما پیگیریهای اولیه توسط مسئول مربوطه صورت می گیرد.ولی در نهایت می بایست فرمت شکایت مشتری می بایست به تایید شما برسد.وبر حسب نیاز مراحل ذکر شده در بندهای بالا تکرار می شود.

3. چنانچه خواسته باشید از طریق آژانس های طرف قرارداد عمل نمایید،پس از دریافت فرمت رسیدگی به شکایت مشتری که نزد آژانس ها هم موجود می باشد،شکواییه خود را تنظیم کرده وبه شرکت ارسال نموده تا مراحل بالا برای رسیدگی به آن انجام شود.

4. از طریق حضور در محل شرکت

4.1 مراجعه به شرکت
4.2 مراجعه به واحد کیفیت ،واحد رسیدگی به نظرات وپیشنهادات مشتریان
4.3 معرفی خود و نشست حضوری با مسئول مربوطه
4.4 توضیح شفاهی وتکمیل فرمت رسیدگی به شکایت مشتری (لطفاً اطلاعات بصورت مختصر ومفید جهت تسریع در رسیدگی به شکواییه درفرمت ارائه داده شده درج گردد)
4.5 ارائه مدارکی که شرکت را در رسیدگی به این شکواییه یاری می رساند (پیوست فرمت شکایت گردد).
4.6 دریافت کد رهگیری از مسئول مربوطه
4.7 مسئول مربوطه پس از دریافت اولیه اطلاعات شماروند پیگیری به شکواییه شما را آغاز میکند. وطی دوره های زمانی (هر دو هفته) شما را در جریان پیشرفت امور مربوطه قرار می دهد.ولی خواهشمند است شما هم پیگیری لازم را بعمل آورید.
4.8 در صورت نیاز وصلاحدید شرکت در روند رسیدگی به شکوایه شما ،لطفاً در جلساتی که بدین منظور در نظر گرفته شده است حضور بهم رسانید.
4.9 با هماهنگی شرکت جهت انجام تعهدات لازم از طرف شرکت همکاری لازم را مبذول فرمایید.


5. لطفاً در کنار شکواییه خودبا تکمیل فرم نظر سنجی شرکت را جهت پیشرفت فرایند رسیدگی یاری فرمایید.لازم به ذکر است که شرکت بدون هیچ اغماضی از نقطه نظرات سازنده شما جهت افزایش کیفیت خدمات خود استفاده خواهد کرد.

6. توجه داشته باشید،که کد رهگیری شما همان کدی است که در فرم نظر سنجی درج گردیده لذا خواهشمند است جهت پیگیری شکوایه خود وشرکت در قرعه کشی ماهانه شرکت آنرا به همراه داشته باشید.

7. فرمت شکایت مشتری وفرم نظر سنجی در سایت موجود می باشد،ترجیحاً از آنها جهت شکوایه یا اعمال نظرات خود این فرمتها استفاده نمایید.

8 حتماً شماره موبایل خود را در روندهای ذکر شده یادداشت بفرمایید.

9. این گردش کاری تا زمان پایان رسیدگی به شکوایه شما ادامه خواهد کرد.


دانلود فرم شکایت


با تشکر از همکاری شماآژانس مسافرتی صدف سیر 02188518008